گروه صنعتی بوذرجمهر

گروه صنعتي بوذرجمهر جهت مشاركت در پروژه هاي عمراني و ساختماني در سال 1363 در شهرك صنعتي راوند كاشان تأسيس گرديد و اكنون پس از گذشت36 سال يكي از پيشروان اين صنعت مي باشد.

گروه صنعتي بوذرجمهر در سال هاي اخير در زمينه‌هاي مختلف صنعتي پيشرفت‌هاي قابل توجهي داشته است.

اين پيشرفت ها خصوصاً در زمينه فعاليت هاي عمراني، زير بنايي و ابنيه بسيار گسترده بوده و گروه صنعتي بوذرجمهر اين افتخار را دارد كه توانسته است همگام با اين پيشرفت‌ها، امكانات طراحي و توليد خود را توسعه و ارتقا داده و در بسياري از پروژه هاي بزرگ داخلي و خارجي حضور مؤثر داشته باشد.

مأموريت اين گروه صنعتي اين بوده كه با تلاش و پيگيري خود طرح هاي نوين مطابق با پيشرفت هاي روز دنيا را با حداكثر دقت، كيفيت و هماهنگي با خواسته‌هاي كارفرمايان محترم ارائه نمايد.

گروه صنعتي بوذرجمهر جهت به روز نمودن توليد صنعتي خود به همراه سرعت و دقت بالاي اجرا ، خود را به تجهيزات و ماشين‌آلات تمام اتوماتيك مطابق با آخرين و به روزترين تكنولوژي دنيا تجهيز نموده است كه مختصري از قابليت‌‌ها و ظرفيت هاي برخي از اين دستگاه ها به شرح ذيل مي باشد.

 گروه صنعتي بوذرجمهر شامل شركت هاي تخصصي مي‌باشد كه در طراحي و ساخت سيستم هاي نوين قالب‌بندي روز دنيا توسط شركت BFS و همچنين در ساخت و توليد قالب هاي ساختماني و عمراني با شركت بوذرجمهرصنعت و در اجراي ابنيه هاي فلزي و بتني توسط شركت عمران ساختمان بوذرجمهر (OSB) مشارکت دارند.

* BFS

* بوذرجمهر صنعت

* OSB

گروه صنعتی بوذرجمهر شامل شرکت های تخصصی ذیل می باشد:

شركت BFS (بوذرجمهر سازه قالب و داربست) مستقر در كشور امارات متحده عربي و با داشتن كارخانه توليدي بسيار مجهز در منطقه جبل علي دبي به همراه دفتر خود در تهران پيشگام در بكارگيري تكنولوژي روز دنيا در طراحي سيستم هاي نوين قالب بندي انواع پروژه هاي ساختماني و عمراني با بهره گيري از ساخت روباتيك سيستم هاي قالب بندي ، ارائه كننده دانش فني و محصولات خود در پروژه هاي متعدد منطقه اي و فرا منطقه اي بوده است.

شركت بوذرجمهرصنعت با بهره گيري از دانش فني، طراحي و به كارگيري تجهيزات خود تاكنون خدمات گسترده‌اي در زمينه طراحي سيستم هاي قالب بندي و ساخت مجموعه بسيار متنوعي از اين قالب ها، با قابليت هاي متفاوت ارائه نموده است. حاصل تلاش مداوم و خستگي ناپذير اين شركت در طول اين سال ها و در پروژه هاي بزرگ به عنوان بزرگ ترين افتخار اين شركت مي باشد.

 شركت عمران ساختماني بوذرجمهر (OSB) يكي از شركت زير مجموعه اين گروه صنعتي توانسته است همگام با پيشرفت ها، امكانات طراحي و توليد خود را توسعه و ارتقاع داده و به عنوان توليد كننده و مجري اسكلت هاي فلزي و بتني در بسياري از پروژه هاي بزرگ حضور داشته باشد.

گروه صنعتي بوذرجمهر با هدف استفاده از سيستم هاي نوين قالب بندي توليد شركت BFS به منظور دستيابي به تكنولوژي اجراي سازه هاي با كيفيت و سرعت اجراي بالا ، همواره روش هاي نوين اجراي سازه با متدهاي جديد و روز را در شركت عمران ساختمان بوذرجمهر (OSB) مد نظر قرار داده است.

گروه صنعتي بوذرجمهر امروز داراي 1500 نفر نيروي انساني ماهر و نيمه ماهر در تخصص هاي گوناگون‌است. سالن هاي توليد در ايران مشتمل بر كارخانه ساخت قالب هاي مدولار و خاص با 66000 متر مربع سالن توليد در زميني به مساحت بيش از142000 مترمربع است كه ظرفيت توليد سالانه بيش از 40 هزار تن و نيز دركشور امارات متحده عربي منطقه جبل علي دبي سالني به مساحت8000 مترمربع در زميني به مساحت 30000 مترمربع مي باشد.